А я принесу хліба і ви підкріпите серця ваші.
Буття 18:5

Українська здоба

В даний час "Українська здоба" — це торгівельна марка одного з перспективних підприємств хлібобулочних і кондитерських виробів Запорізької області, що зарекомендувала себе з найкращого боку, що динамічно розвивається. Відмінна якість продукції досягнута завдяки використанню високотехнологічного устаткування, кваліфікованому кадровому підбору персоналу і багатьом іншим якісним складовим.  Наше підприємство ТОВ "Контур" було організовано в лютому 1998 р. групою засновників, в яких було величезне бажання виробляти високоякісну продукцію.

На базі виробничого підприємства засновники мали досвід у виробництві хліба в 1993 р. поставили перед собою завдання змінити вид діяльності підприємства на виробництво продуктів з борошна.  Було куплено устаткування Шебенського машинобудівного заводу. Так само було придбано імпортне устаткування для виробництва.  Починаючи з вересня 1998 року підприємство випустило першу хлібобулочну продукцію.  По мірі становлення підприємства зростали виробничі потужності, а значить збільшувалася кількість продукції, що випускалася.  Виховані десятки фахівців даного вигляду виробництва, створена надійна база.  З 2000 року підприємство почало випускати кондитерські вироби, а саме печення.  Починаючи з 2008 року підприємством освоєно випуск круассанов і на сьогодні ми є провідними виробниками даного вигляду продукції в Запорізькому краї.  У 2010 році придбана двохбункерна машина для виробництва печива з з начинкою. Це дозволило нам розширити виробничий асортимент ще на 20 позицій.

Зараз можливо виділити наступні основні чинники, що характеризують ТОВ «Контур» як вигідного партнера:   
- безумовна і постійна якість нашого продукту;   
- прагнення до постійного вдосконалення продукту, аналіз ринку для коректування продукту, що випускається, постійне зростання виробничих потужностей;   
- можливість швидкої переорієнтації продукту, що випускається, під тенденції регіонального попиту;    
- логістика підприємства, що дозволяє забезпечувати безперебійний рух товарів;  
- регулярна система контролю якості сировини і готової продукції;
- вся вагова і фасована продукція, що випускається, має кодування на транспортному коробі, фасована продукція кодована для штриха.
Компанія постійно відстежує тенденції розвитку кондитерського ринку і пропонує нові оригінальні продукти, які здатні дивувати навіть найвишуканіших ласунів.